Co nowego na CLLPSD #2

avatar Castey Około 10 tygodni temu cllpsd

Pisząc pierwszy post "Co nowego na CLLPSD" miałem nadzieję, że będę pisał go w miarę regularnie, ale niestety tak się nie stało. Głównym powodem był brak czasu mój i Ilma. Tym razem jednak mam dla was ciekawe wieści. Obecnie pracujemy nad nową odsłoną CLLPSD. W przeciwieństwie do Warsztatu, zmiany będą spore- także w wyglądzie. 

Poza zmianami estetycznymi, są też zmiany "pod maską". Chociaż ciężko to nazwać zmianami. Cały portal powstaje od zera, tym razem na podstawie gotowego frameworka, a nie własnej platformy. Co to daje nam jako społeczności? Mniej (brak) głupich w samej platformie.  Nie musicie się jednak obawiać, treści z obecnej strony zostaną zgrane do nowej odsłony. Pewnego dnia po prostu waszym oczom ukaże się mniej więcej taki widok:

Za projekt wyglądu odpowiada niezastąpiony Michcu, dla którego "ukryłem" na screenie wiadomość. Data premiery nowej odsłony jest jeszcze nieznana. Nie chcemy jej sztucznie przyśpiszać, aby nie oddać wam do użytku wadliwej strony. 

Jeżeli macie jakieś propozycje odnośnie tego, co chcielibyście zobaczyć na nowej stronie, to zgłaszajcie je w komentarzach. Rozważymy każdą propozycję. 

PS. Uznajcie ten post jako prezent wielkanocny :).

Komentarze

avatar Michcu

No przeciez ja tu będę największym profesorem na tym uniwersytecie xD

 

avatar Castey

Przydałoby się :D

Przeglądaj/Edytuj

Dodaj Wpis

Wpis tygodnia

blog-featured Sprawdź