Nowe Collapsed - Projekty

avatar Castey Około 5 tygodni temu nowe cllpsd

Witajcie,
Zgodnie z waszymi odpowiedziami, publikujemy kolejny wpis odnośnie skończonego elementu strony (poza drobnymi poprawkami w layoucie). Tym razem na warsztat wzięliśmy jeden z najbardziej rozbudowanych elementów strony, czyli projekty.

Czym różni się ten dział od tego znanego z obecnej odsłony strony? Podobnie jak z czatem, zmian jest trochę:
- Poprawiono galerię. Obecnie galeria nie była zbyt bezpieczna i dobrze przemyślana. Tym razem zmieniliśmy t-o i galeria działa już lepiej. W prosty sposób możemy dodawać i usuwać zdjęcia.
- Możliwość dodawania użytkowników do projektu. Przy czym, przy odpowiednich uprawnieniach (dostępne jest kilka rang) będzie mógł on edytować treść projektu.
- Dyskusje odnośnie projektu. Same komentarze były niewystarczające. Obecnie każdy projekt to w zasadzie mini forum, gdzie każdy zalogowany użytkownik może zakładać tematy.
- Możliwość oceniania projektu. Oceny projektu będą jednym z wyznaczników wyboru wyróżnionego projektu.
- Możliwość dodania linków do strony www, kanału na youtube i strony na facebooku. Jeżeli macie pomysły na dodatkowe linki, dajcie znać.
- Projekt nie jest od razu widoczny na stronie, jego widoczność jest podyktowana publikacją projektu. Dodatkowo, możecie w każdym momencie wycofać publikację.

Na koniec kilka screenów:Komentarze

avatar Praido

No i elegancko :D

Przeglądaj/Edytuj

Dodaj Wpis

Wpis tygodnia

blog-featured Sprawdź