(no) Stupid thing

avatar marekssj2 Około 1 miesięcy temu |

+ 0 -

Odpowiedzi

avatar Cyste Około 1 miesięcy temu

+ 2 -

Pomysł mi nie leży. Zostanie raczej zdominowane przez Pokemmo :/

Wolałbym żebyś lepiej pisał, za długo mówisz, za mało treści. O wiele szybciej bym to przeczytał :)

avatar Cyste Około 1 miesięcy temu

Pokemon GO :D Za dużo ostatnio w pokemmo gram :)

avatar Praido Około 1 miesięcy temu

+ -1 -

dasdasd

avatar marekssj2 Około 1 miesięcy temu

Duzo mowie, bo caly dzien nic nie mowie. Pracuje z syryjczykami i kurdami. I oni nie mowia po angielsku.

avatar Xandev Około 1 miesięcy temu

+ 2 -

Przemowa 10/10 xD

Pomysł 1/10 - z grami mobilnymi jest tak, że  jak jakaś produkcja osiągnie sukces, to po pewnym czasie następuje wysyp jej klonów. Jeśli w przeciągu pół roku nic podobnego nie wyjdzie, to mocno się zdziwię, oj naprawdę mocno. Były nawet plany zrobienia takiej gry na podstawie gry o tron. Dodatkowo nie jesteś jedynym, który wpadł na taki pomysł. Nawet ja myślałem o czymś takim i dużo się to nie różniło od tego co przedstawiłeś. Poza tym Pokemon Go osiągnęło sukces tylko dlatego, że to pokemony. 

avatar Xandev Około 1 miesięcy temu

http://oferia.pl/zlecenie/item1428850-aplikacja-na-telefon-typu-pokemon-go-ale-uproszczona-mapa-elementy - warto przyjrzeć się kosztom realizacji. Twoje 150zl to zdecydowanie za mało xD

avatar marekssj2 Około 1 miesięcy temu

150 to tylko taki zarcik, gdyby to wypalilo bylem w stanie dozucic jeszcze 2 zera. Ale to i tak za malo. Z drugiej strony sprowadziliscie mne leciutko na ziemie. :-)

avatar Castey Około 1 miesięcy temu

+ 2 -

Poprzednia gra Niantic, Ingress mimo, ze jest znacznie bardziej grywalnym tytułem, to nie jest o nim jakoś głośno. Pokemony to pokemony, one zawsze będą popularne. Xandev wspomniał o grze o tron, co więcej, ma za nią odpowiadać ponownie Niantic. Inne projekty na tym koncepcie raczej się nie przyjmą.

Co do samej "przemowy" to ciężko się tego słuchało. Zbyt chaotyczne oraz bardzo mało treści. Znacznie lepiej by było, gdybyś miał pod ręką przynajmniej wypunktowane to, o czym chcesz mówić.

Przeglądaj/Edytuj