Wyróżniony projekt

Wyróżniony projekt RabBit
RabBit jest silnikiem do gier który w założeniu ma spałniać moj...

Wyróżniony wpis

Wyróżniony wpis Dziewczyna na deszczu - wytrwałość
Kończę gdy się znudzę. A nudzę się szybko. Ta świadomo&...

Wyróżniony poradnik

Wyróżniony wpis Jak rozpocząć prywatną rozmowę na czacie
Witajcie w pierwszym, bardzo krótkim i szybkim poradniku.Po...

Kilka słów o nowym cllpsd

Logowanie
Utworzono: 05 August 2017 23:21
Blog image

Długo oczekiwany dzień nadszedł.

W końcu możemy was powitać na nowej wersji strony, którą chytrze tak długo zostawialiśmy tylko dla siebie. Znajdziecie tu zupełnie odświeżone moduły projektów, pytań i nieco zmienione blogi i poradniki. Czat, serce naszej społeczności także doczekał się sporej modernizacji.

Jednak o tych nowościach wiecie już z postów z poprzedniej strony. Jedną z nowości, o których stosunkowo mało informowaliśmy są CLLCoins, monetki to nasza wirtualna waluta. Będzie ona służyć jako środek do zakupu kuponu do wzięcia udziału w konkursach, loteriach, a w przyszłości do grania w minigry. Jak ją zdobyć? Cóż wystarczy być aktywnym na stronie, ale nie tylko na czacie. Czat to jedyne miejsce, które nie będzie dodawało wam monetek. Pisanie blogów, tworzenie projektów, zadawanie pytań czy też pisanie poradników już tak. Przy czym te ostatnie są obecnie najwyżej punktowane.

Mimo tak długiego procesu tworzenia nowej strony, nie zdołaliśmy zrobić wszystkiego co chcieliśmy i kilka elementów świadomie przenieśliśmy w czasie i pojawią się już po premierze strony. Czego brakuje lub co planujemy wprowadzić w przyszłości? Oto lista:

  • Brakuje większosci osiagnięć, stworzenie ich wymaga po prostu dość dużo czasu, szczególnie jeżeli nie chcemy zachwiać równowagi coinsów.
  • Blogi zostaną rozbudowane do formy podstron z możliwością personalizacji.
  • Projekty otrzymają możliwość otworzenia swoich kanałów czatu do wygodnego prowadzenia dyskusji na stronie.
  • W bardziej odległym czasie powstaną minigry na stronie w tym też te przeciwko innym użytkownikom.

Tak jak przy premierach poprzednich odsłon, stworzyliśmy dwa startowe pytania Czy zauważyliście jakieś błędy? oraz Czy czegoś wam brakuje?, w których liczymy na wasz odzew. Mimo kilkukrotnego sprawdzania strony, mogliśmy coś przeoczyć, więc drobne błędy są możliwe. Zachęcamy do eksploracji strony ponieważ jest tu kilka elementów, o których w ogóle nie pisaliśmy, a mogą się wam spodobać.

Zachęcam też do wyrażania swojej opinii na temat nowej strony w komentarzach pod tym wpisem.


Komentarze


Utworzono: 06 sierpnia 2017 12:32

Tak jest!

I proszę teraz o głośne oklaski i podziękowania dla Castey'a który poświęcił na prawdę ogrom swojego wolnego czasu, aby zrealizować tą nową odsłonę.
Dopiero zaczynamy, ale osobiścię myślę że start mamy świetny, a przyszłość wygląda pięknie dla Collapsed. :)

avatar
Liczba projektów:
Liczba wpisów na blogu: